Select Page

4 rzeczy, dzięki którym Wasz seks będzie jeszcze lepszy

4 rzeczy, dzięki którym Wasz seks będzie jeszcze lepszy

„Nasz seks jest dobry” – to doskonale, ale wyobraź sobie, że … jest jeszcze lepiej. Że rutyna całkowicie odeszła w zapomnienie, a jej miejsce zajęła fantazja, pobudzenie, nie gasnący płomień. Poznajcie 4 sposoby na jeszcze większe doznania.

1. Wydłużcie grę wstępną

Postrzegana jest głównie jako potrzeba kobiety, ale najprawdopodobniej tylko dlatego, że mężczyźni nie odkryli do końca jej potencjału. Im się zwykle spieszy, tymczasem wystarczy na początku zwolnić, lekko dotykać, użyć języka i ust, wykorzystać techniki masażu erotycznego, a to, co nadejdzie później … to będzie prawdziwa petarda. Jedna sugestia: w grze wstępnej obydwie strony powinny być aktywne. Aha, no i nie zapomnijcie o atmosferze miejsca. Możecie się uśmiechać, ale świece, zapach, światło – to wszystko ma wpływ na jakość miłosnych uniesień.

2. Czytajcie książki o seksie

Jest kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt książkowych pozycji, które mogą pomóc kobiecie i mężczyźnie bardziej zrozumieć siebie, swoje potrzeby seksualne, a także nauczyć się słuchać własnego ciała. I uwierzcie: to nie wstyd czytać takie książki. One doskonale naprowadzają na właściwą drogę do udanego seksu. I nie mówimy tu wcale o Kamasutrze. Sięgnijcie np. po:

  • „Ona ma siłę” Dr Emily Nagosky
  • „Slow seks. Uwolnij miłość” Hanny Rydlewskiej i Marty Niedźwieckiej
  • „Chuć, czyli normalne rozmowy o perwersyjnym seksie” Ewy Wanat i Andrzeja Depko
  • „Kochaj wystarczająco dobrze” Agnieszki Jucewicz i Grzegorza Sroczyńskiego
  • Seks. Pozycja dla praktykujących” Joanny Mielewczyk
  • „O kobiecie i o mężczyźnie” Zbigniewa Lwa-Starowicza
  • „Jej orgazm najpierw i jego orgazm później” Ian’a Kernera

3. Korzystajcie ze wspomagaczy

Rynek oferuje różne dobra, w tym również takie, których celem jest podniesienie jakości życia seksualnego. Nie wszystkie się sprawdzają, ale niektóre naprawdę warto wypróbować. Szczególnie takie, które zwiększają poziom hormonów, dodają śmiałości, a przy tym pomagają w walce z intymnymi problemami, np. brakiem erekcji. U mężczyzn dobrze sprawdzi się Erozon Max – naturalny preparat wspomagający erekcję.

4. Oglądajcie filmy soft-erotic

Uważajcie na produkcje wulgarne, brutalne, pozbawione erotyki i zmysłowości – one raczej nic nowego do Waszego związku nie wniosą. Przede wszystkim brak w nich wyczucia i … uczucia. A to wszystko opiera się na uczuciu, czyż nie? Oglądanie filmów z gatunku soft-erotic to natomiast czysta przyjemność dla obydwu stron. To pobudzanie zmysłów i wyobraźni, stopniowe budowanie napięcia oraz duża dawka inspiracji. Wypróbujcie koniecznie!

Na koniec jeszcze jedno: szczerze ze sobą rozmawiajcie – mówcie śmiało, na co macie ochotę, a na co nie. Mówcie o tym, co Wam przeszkadza, czego Wam brakuje. Mówcie o Waszych potrzebach. Nie spinajcie się, nie myślcie też o tym za dużo. Po prostu poczujcie to.

O autorze

Redakcja

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal opiniotwórczy

Portal internetowy o szerokiej tematyce prowadzony przez entuzjastów wielu dziedzin. Wszystkie treści poddawane są dwukrotnej weryfikacji oraz ocenie merytorycznej. Zależy nam, aby do czytelników docierały same perełki. Zaglądaj tu często, pisz, komentuj. Chcemy poznać Twoje zdanie na każdy temat.