Select Page

Co będzie modne w 2017 roku?

Co będzie modne w 2017 roku?

fot. pexels.com

Jak powszechnie wiadomo moda zmienia się z roku na rok, dlatego też bardzo trudno odpowiedzieć na pytanie – jakie trendy będą obowiązywać w sezonie 2017? W branży modowej jest jednak sporo specjalistów, którzy są w stanie przewidzieć jaka odzież będzie modna nie tylko za rok, ale nawet za 10 lat.

Pasiaste koszule

Według najlepszych projektantów w 2017 roku bardzo dużą popularnością powinny cieszyć się prążki, a dokładniej mówiąc pasiaste koszule, które powinny znaleźć się w garderobie każdego szanującego się mężczyzny. Prążkowane total looki w formie tradycyjnych spodni, koszul, czy marynarki, to znakomita propozycja dla stylowego mężczyzny w każdym wieku.

Stylowe falbany

W obecnym roku bardzo dużą popularnością powinny cieszyć się również modne i stylowe falbany. Falbaniaste sukienki wyglądają bardzo kusząco, dlatego też warto rozejrzeć się w sklepach właśnie za sukienkami tego typu.

Moda na cekiny

2017 roku ma być również rokiem metalicznego błysku, dlatego też panować będzie moda na cekiny, dżety oraz wszelkiego typu połyskujące materiały. Jeżeli mają Państwo w swojej szafie odzież, która zawiera świecące plastikowe ozdoby, to najwyższa pora po nie sięgnąć. Metaliczny błysk idealnie sprawdzi się przede wszystkim w czasie wiosennego karnawału, który zbliża się wielkimi krokami.

Duże logotypy

Z logotypami jak łatwo zauważyć mamy na przestrzeni sezonów prawdziwą modową sinusoidę. Jednego roku mamy wysyp ubrań, które są obrandowane krzyczącymi i przeogromnymi napisani, z kolei w kolejnym sezonie metka jest schowana i ukryta bardzo głęboko w kieszeni. W 2017 roku doskonale sprawdzi się odzież z dużymi logotypami i to zarówno wśród kobiet, jak i również wśród mężczyzn.

Styl Black&White

2017 rok to ponowny powrót do stylu Black&White. Jest to bardzo wdzięczne i niesłychanie połączenie kolorów, które po dłuższej przerwie ponownie wraca do mody. Czerń i biel współgrają ze sobą idealnie i co najważniejsze w obecnym roku będziemy mogli zaszaleń nawet z bardzo dzikimi wzorami bez obaw, że nasza stylizacja będzie prezentować się bardzo kiczowato.

Informacja od wydawcy

Redakcja

Artykuły publikowane na łamach portalu zawierają lokowanie produktów lub usług. Materiały graficzne dostarczane są przez reklamodawców. Opublikowane utwory nie mogą być powielane na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie. Kopiowanie treści jest surowo zabronione.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *