Select Page

Jakie meble sprawdzą się w biurze?

Jakie meble sprawdzą się w biurze?

Miejsce pracy powinno być funkcjonalne, a jednocześnie przyjazne. Tak dla nas, jak i gości, którzy nas odwiedzają. Najlepiej też, żeby było stosunkowo duże, lecz nie zawsze jest to możliwe. Wybrać dobre meble biurowe jest wtedy trudniej, ale i na to są skuteczne sposoby.

Pierwszym ruchem jest oczywiście pomiar przestrzeni, którą dysponujemy. Unikamy w ten sposób przykrych niespodzianek w rodzaju zbyt szerokiej szafy lub biurka czy nagłego ścisku, który powstanie po meblowaniu. Oceny dokonywane na tzw. „oko” na pewno nie przyniosą dobrego efektu.

Dalej, sporządźmy listę, na której wypiszemy, które meble biurowe musimy mieć. Być może sztywne trzymanie się założonego planu spowoduje zaoszczędzenie pewnej ilości pieniędzy, które inaczej wydalibyśmy na coś, co nagle spodobało nam się w salonie.

Podstawowe pytania, które trzeba sobie zadać

No dobrze, mamy już wymiary pomieszczenia, którymi będziemy się kierować przy wyborze i listę mebli potrzebnych do miejsca, w którym my i kontrahenci powinniśmy się dobrze czuć. Co dalej? Zastanówmy się nad funkcjonalnościami.

Czy w biurze odbywać się będą narady w gronie firmowym? Czy materiały przechodzące przez nasze ręce ciągle trzeba porządkować? Czy często będziemy zmieniać miejsce, w którym się znajdują? Odpowiedzi na te wszystkie pytania będą miały wpływ na to, jak duże i w jakim kształcie powinny być nasze meble biurowe.

Warto by wyróżniały się one modułowością. To dzięki niej w dowolnej chwili można zmienić układ biura tak, by odpowiadał potrzebom pracowników. Nie musząc przestawiać biurka, adaptujemy miejsce pracy do wstawienia nowej szafki czy kontenera biurowego.

Meble biurowe to nie tylko biurka

Skoro o nim mowa, powinniśmy wiedzieć, że kontenery biurowe zajmują bardzo mało miejsca. Na dodatek mogą też pełnić funkcję transportera dokumentów. Takie meble można znaleźć prosto u producenta http://wuteh.com.pl/ proponującego wiele ich modeli.

Łatwo te meble biurowe skomponować z biurkiem, wśród których godnymi polecenia pod kątem funkcjonalności są zwłaszcza te z możliwością regulacji wysokości – np. modele z linii Flex. Do biura przydadzą się też szafki przybiurkowe, dostępne w wersjach: szerokiej i wąskiej, niskiej oraz wysokiej. W skrócie, wpasowują się one w praktycznie każde ułożenie mebli. Wszystkie cechuje miła dla oka harmonia w układzie krawędzi.

Sposób na nieprzewidziane sytuacje – biurka narożne

Nie zawsze jednak da się wszystko zaplanować i może się tak zdarzyć, że mimo skrupulatnych wyliczeń na jeden z mebli nie znajdziemy miejsca. W takich sytuacjach wyśmienicie sprawdzają się biurka narożne. Ich cecha charakterystyczna, zakrzywienie, sprawia, że zyskujemy sporo miejsca na laptop, teczki, telefon i… zbawienną, zwłaszcza rano, kawę.

Dobre samopoczucie i porządek wpływający na efektywność chyba najlepiej świadczy o tym, czy i jak sprawdzą się dane meble biurowe. Próbując powyższych rozwiązań, z pewnością się o tym przekonamy.

Informacja od wydawcy

Artykuł sponsorowany

Artykuły oznaczone jako "sponsorowane" zawierają lokowanie produktów lub usług. Materiały graficzne dostarczane są przez reklamodawców. Opublikowane utwory nie mogą być powielane na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie. Kopiowanie treści jest surowo zabronione.

2 komentarze

  1. Krzysiek

    Nie jest łatwo wybrać odpowiednie meble biurowe. Niedawno modernizowałem swoje biuro i gdyby nie rzeczowy sprzedawca to miałbym duży problem. Tyle tego na rynku…

    Odpowiedz
  2. Projektmebel - Meble biurowe

    Krzysiek, dokładnie. Do tego każda firma ma te same produkty, ciężko coś wybrać. Dlatego trzeba szukać takich, którzy nie tylko dostarczają meble, ale przygotują projekt i dostosują go do potrzeb Klienta.

    Odpowiedz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *