Select Page

L’Oreal Paris True Match W4 – jeden z nielicznych podkładów o ciemniejszym i naturalnym odcieniu!

L’Oreal Paris True Match W4 – jeden z nielicznych podkładów o ciemniejszym i naturalnym odcieniu!

Pigmentacja skóry w obrębie środkowej Europy jest dość jasna, a kobiety z takim kolorytem skóry z reguły nie mają problemu, aby znaleźć idealny podkład. Zdecydowanie trudniej jest paniom o ciemnej lub śniadej karnacji. Wybrać ciemny podkład, który dopasuje się do kolorytu skóry, ale nie sprawi, że makijaż będzie sztuczny to naprawdę wielka sztuka. Do perfekcji opanowało ją L’Oreal Paris, oferując podkład True Match W4 – poznaj go jak najszybciej!

L’Oreal Paris True Match W4 Golden Natural – oryginalny odcień dla oryginalnych kobiet

Podkład do twarzy L’Oreal Paris True Match W4 to jeden z oryginalnych odcieni fluidów nie tylko wśród fluidów marki L’Oreal Paris, ale i w ogóle. Zazwyczaj drogerie oferują nam klasyczne beżowe pigmenty, a rzadko kiedy możemy dostać nieco ciemniejsze, które nie sprawią, że nasz makijaż będzie wyglądał nienaturalnie przez efekt maski. L’Oreal Paris z serią podkładów True Match wyszło naprzeciw wszystkim kobietom, które z natury mają dość ciemną karnację i potrzebują fluidu, który idealnie połączy się z odcieniem skóry. Podkład L’Oreal Paris True Match W4 Golden Natural, jest jak wskazuje nazwa dedykowany dla pań ze skórą w ciemnym i ciepłym odcieniu. Innym, alternatywnym odcieniem dla Golden Natural jest N6 Honey także z serii podkładów True Match.

Ciemny podkład pozostawiający naturalny efekt makijażu – czy to możliwe?

Podkład L’Oreal Paris True Match W4 mimo, że jest fluidem o ciemnym pigmencie to jego aplikacja na skórę twarzy nie jest jednoznaczna z efektem maski lub nienaturalnym makijażem. Sekret podkładu True Match tkwi w starannie opracowanym składzie, który opiera się na unikalnej formule. Mowa tutaj o specjalnie dobranych pigmentach, których wysoka jakość sprawia, że dopasowują się one do naturalnego kolorytu skóry oraz wtapiają w jej strukturę. Dzięki temu skóra twarzy nawet z większą ilością kosmetyku (gdy np. wykonujemy makijaż na specjalne okazje) wygląda naturalnie i świeżo. Nie ma mowy o żadnym efekcie maski.

Podkład do twarzy True Match W4 (oraz inne podkłady z tej serii) zawiera:

  • cenne hybrydowe pigmenty, które (jak zostało wspomniane wyżej) sprawiają, że fluid dopasowuje się do odcienia skóry oraz wtapia w strukturę skóry, wpływając na naturalny efekt makijażu;
  • cztery eteryczne olejki, które działają podobnie jak pigmenty, a dodatkowo wpływają na odpowiednie nawilżenie skóry, co przedłuża trwałość podkładu na skórze i jednocześnie pielęgnuje ją;
  • glicerynę, a takżę witaminy E i B5, co przekłada się na bezpieczeństwo stosowania podkładu oraz jakość makijażu i jednocześnie pielęgnacji skóry twarzy.

Jakie jeszcze zalety mają podkłady True Match od L’Oreal Paris?

  • Nie podkreślają zmarszczek.
  • Ułatwiają wykonanie makijażu, ponieważ formuła kosmetyku nie przemieszcza się mimowolnie po twarzy, ani nagle nie zastyga. Podkładami True Match można dowolnie operować.
  • Pozwalają zachować autentyczność, ponieważ nie pozostawiają efektu maski.
  • Niezwykle różnorodna gama odcieni pozwala dopasować ten idealny kolor każdej kobiecie, przekonaj się o tym na #mójTrueMatch.

Informacja od wydawcy

Artykuł sponsorowany

Artykuły oznaczone jako "sponsorowane" zawierają lokowanie produktów lub usług. Materiały graficzne dostarczane są przez reklamodawców. Opublikowane utwory nie mogą być powielane na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie. Kopiowanie treści jest surowo zabronione.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *