Select Page

Makijaż permanentny brwi czy zmywalny cień, co wybrać?

Makijaż permanentny brwi czy zmywalny cień, co wybrać?

Pamiętacie lata młodości, kiedy trendem były brwi jak niteczki? Na pewno większość tamtych kobiet żałuje, że tak łatwo uległa modzie. Czy do końca życia jesteśmy zmuszone na zmywalny cień czy możemy postawić na coś trwałego?

Makijaż permanentny brwi a zmywalny cień

Pierwszym problemem z którym muszą się zmierzyć kobiety to wygląd brwi po nieudanej regulacji. Występują też przypadki, gdzie naturalnie nasze brwi są po prostu rzadkie. Jeśli nuży nas codzienne nakładanie cienia do brwi to możemy wybrać opcję makijażu permanentnego. Idealnie wykonany zabieg prezentuje się dobrze. W ten sposób możemy zaoszczędzić mnóstwo czasu, gdyż nie będziemy już musiały je malować kredką ani cieniem. Warto pamiętać, że makijaż permanentny jest trwały. Jak każdy zabieg istnieją pewne przeciwwskazania do wykonywania takiego zabiegu.

Nie mogą do niego przystąpić osoby, które są między innymi wrażliwi na ból, cukrzycy i ci, którzy zmagają się z chorobami krwi. Istnieją dwa rodzaje makijażu permanentnego: metodą włoskową i piórkową. W przypadku cieni jest ten problem, że wystarczy lekka zmiana pogody i niestety nasz makijaż już nie będzie tak dobrze wyglądać. W przypadku makijażu permanentnego tego problemu nie ma.

Co po zabiegu?

Można zauważyć, że po zabiegu brwi są dużo ciemniejsze. Z czasem to się zmieni, gdyż w ciągu kilku najbliższych dni naskórek ulegnie złuszczeniu. Makijaż powinien być wykonany w gabinecie zabiegowym. Zawsze to lepsze rozwiązanie niż cienie do brwi nakładane codziennie, do znudzenia. Największą barierę przed takim zabiegiem jest kojarzenie go z igłą. Warto podkreślić, że wykonanie makijażu permanentnego do przyjemnych nie należy.

Plusem jest to, że utrzymuje się nawet do 5 lat. Jeśli chcesz zupełnie innego efektu, który nie będzie utrzymywał się tak długo to możesz spróbować odżywek do brwi. Jeśli pragniesz długotrwałego efektu możesz spróbować innych rozwiązań. Chociaż wygląda naturalnie to z naturą tak naprawdę ma niewiele wspólnego. Tak czy inaczej, zawsze lepiej wygląda niż brwi pomalowane cieniami.

Informacja od wydawcy

Artykuł sponsorowany

Artykuły oznaczone jako "sponsorowane" zawierają lokowanie produktów lub usług. Materiały graficzne dostarczane są przez reklamodawców. Opublikowane utwory nie mogą być powielane na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie. Kopiowanie treści jest surowo zabronione.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *