Select Page

Miłość w czasach ewolucji technologicznej

Miłość w czasach ewolucji technologicznej

fot. materiały nadesłane

Człowiek to istota społeczna, potrzebująca do pełni szczęścia innych ludzi. Różne mamy potrzeby, które mogą być zaspokojone tylko wtedy, kiedy obcujemy z drugim człowiekiem. Dlatego kontakty międzyludzkie są tak cenne i ważne, a bez nich ludzie dosłownie gasną, stając się coraz bardziej smutni.

Oczywiście, nie każdy człowiek ma tak dużą potrzebę bycia wśród innych, czasami komuś wystarczą sporadyczne kontakty, na przykład tylko po to, aby zaspokoić potrzeby seksualne. W dobie rewolucji technologicznej, kiedy to ludzie niejednokrotnie poznają się i utrzymują relacje przez internet, nawet miłość fizyczna w sieci wydaje się być realna.

Miłość w czasach ewolucji technologicznej

Zacznijmy od takiego zjawiska jak randki przez internet. Stają się coraz bardziej popularne, ludzie umawiają się na popularnych w Polsce komunikatorach, albo na Skypie, aby ze sobą porozmawiać oraz oczywiście poflirtować. Niektórzy robią to regularnie, umawiając się każdego popołudnia, albo spędzając w ten sposób przerwy w pracy. Dla wielu to jedyna prawdziwa relacja w życiu, nawet brak kontaktu fizycznego, dotyku i przytulania przez bliską osobę, nie jest tak istotny. Szukają alternatywnych sposobów na zaspokojenie popędów seksualnych, na przykład za pomocą różnego rodzaju gadżetów z Sex Shopu. Wibrator zdalnie sterowany (zobacz) wydaje się być świetnym rozwiązaniem dla kobiet. Mężczyźni również nie narzekają na brak wyboru akcesoriów, dzięki którym mogą odczuć większą satysfakcję erotyczną.

Jak będzie w przyszłości

Trudno odpowiedzieć na to, jak to będzie w przyszłości. Czy jeszcze kilkanaście lat temu ktoś w ogóle sądził, że będą małżeństwa spędzające większą część roku oddzielnie, kontaktując się ze sobą jedynie za pomocą sieci? Emigracja zarobkowa zawsze istniała, jednak zwykle była rozwiązaniem tylko na jakiś czas. Współczesne pary niejednokrotnie tylko na jakiś czas decydują się mieszkać razem, bo tak ogólnie lepiej im, kiedy żyją oddzielnie. Czasami wystarczy jedynie świadomość, ktoś bliski gdzieś tam na nas czeka. Jednak na ile jest on naprawdę bliski? Nie każdy stawia sobie to pytanie.

Artykuł przygotowany we współpracy ze sklepem erotycznym online Mypleasure.pl

Informacja od wydawcy

Artykuł sponsorowany

Artykuły oznaczone jako "sponsorowane" zawierają lokowanie produktów lub usług. Materiały graficzne dostarczane są przez reklamodawców. Opublikowane utwory nie mogą być powielane na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie. Kopiowanie treści jest surowo zabronione.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *