Select Page

Mining Express – kopalnia kryptowalut

Mining Express – kopalnia kryptowalut

Mining Express to nowa kopalnia kryptowalut zlokalizowana na Ukrainie. Projekt z konkretnym modelem biznesowym i rozbudowanym planem marketingowym. Umożliwia zakup kontraktów górniczych i oferuje codzienne wypłaty w BTC. Przeczytaj co wyróżnia Mining Express na tle pozostałych kopalni kryptowalut.

Na początku warto zaznaczyć, że ten artykuł to zbiór informacji znalezionych w internecie na temat kopalni ktyptowalut Mining Express. Nie jest to poradnik inwestycyjny, a jedynie treść o charakterze edukacyjno-informacyjnym. Osoba tworząca wpis nie jest doradcą finansowym, a przedstawione informacje należy traktować z dystansem i przed zainwestowaniem funduszy wykonać własny research.

Czym jest kopalnia kryptowalut?

Zacznijmy od tego, że kopać kryptowaluty może każdy, nawet na swoim komputerze. Niektórzy używają do tego celu bardziej profesjonalnego sprzętu, kupując tzw. koparki kryptowalut. Takie kopanie przynosi pewne efekty, ale jest to mało efektywne. Tym bardziej, że trudność wydobycia stale rośnie, a cena prądu w Polsce nie jest niska. Dlatego też alternatywą jest kupowanie kryptowalut na giełdach lub pakiety wydobywcze w kopalniach.

Kopalnia kryptowalut to miejsce, w którym hurtowo wydobywa się kryptowaluty. To przestrzeń z dużą ilością kart graficznych, które są ze sobą odpowiednio połączone i zaprogramowane, aby przełożyć moc obliczeniową na megahashe (opisywane jako potencjał kopania waluty). Kopalnie kryptowalut są zazwyczaj profesjonalnie przygotowane pod kątem wentylacji pomieszczeń, systemów informatycznych oraz nadzoru technicznego. Jak można się domyśleć – wymagają sporego nakładu finansowego. Powstają jednak najczęściej nie w celu gromadzenia kryptowaluty dla inwestora, a w celu sprzedaży “pakietów wydobywczych”.

Pakiet wydobywczy należy rozumieć jako usługę, którą oferuje kopalnia kryptowalut. Kupujesz część mocy obliczeniowej, którą przekłada się na wydobycie danej kryptowaluty. Czas trwania kontraktu, częstotliwość naliczania i rodzaj waluty zależy od danej kopalni i szczegółów oferty. Zazwyczaj jest to bardziej opłacalne niż kopanie na własną rękę, z tym że szczególną uwagę trzeba poświęcić na wybór odpowiedniej kopalni kryptowalut. Takich przedsięwzięć jest już wiele na rynku, ale od czerwca tego roku oczy wielu inwestorów przykuwa Mining Express – kopalnia kryptowalut z Ukrainy.

Mining Express – podstawowe informacje

Projekt wystartował z wielkim hukiem i nie bez znaczenia ma tutaj wkład finansowy wspólników. Zgodnie z informacjami dostępnymi w internecie to bagatela 80 mln$. Budynek o olbrzymiej powierzchni 67 000 m2 znajduje się na Ukrainie, ponad 200 km od Kijowa. Lokalizacja nie jest bez znaczenia, ponieważ właśnie na Ukrainie prąd jest najtańszy.

Jak mówią osoby, które były na drzwiach otwartych w Mining Express – bardzo duże wrażenie robi podejście marketingowe, bowiem wszystko stworzone jest niezwykle profesjonalnie (łącznie z dużą salą konferencyjną, pokojami biurowymi czy samym pomieszczeniem do kopania kryptowalut.

Na chwilę obecną jest 6000 urządzeń, a kolejne pomieszczenia są adoptowane. Docelowo ma tam stanąć koło 70000 urządzeń. Mining Express wykorzystuje własny algorytm, który codziennie porównuje kryptowaluty (cenę, trudność wydobycia) i wybiera najbardziej efektywną, a finalnie zamienia to na Bitcoin. Na chwilę obecną wydobywane w kopalni jest Etherum.

Gdzie upatrywać rewolucji Mining Express?

W zasadzie najważniejszą informacją jest to, że zakupiony plan pracuje do momentu uzyskania 200% wartości BTC. Przykładowo kupujemy plan 500$, czyli musimy na dzień rozpoczęcia planu przekazać firmie równowartość 500$ w BTC (przykładowo 0.08 BTC) i plan pracuje do momentu wypracowania 200% (czyli 0,16 BTC). Bierzemy pod uwagę kurs BTC z dnia, kiedy kupujemy plan. Jeżeli do tego uwzględnimy, że cena Bitcoina będzie rosła to wiadomo, że zwrot z inwestycji będzie wyższy niż dwukrotność włożonej gotówki.

Sam pakiet wydobywczy to jedno, druga sprawa to tzw. “sieci górnicze”, które opierają swoje działanie o MLM (czyli osobiste struktury wprowadzonych członków, od których obrotu otrzymuje się dodatkowe prowizje). Model marketingowy kopalni kryptowalut Mining Express jest bardzo rozwinięty i mocno przemyślany. Wszystkie możliwe do otrzymania benefity zostaną opisane w dalszej części artykułu.

Jest jeszcze jedna rzecz, która mocno przyciąga inwestorów – mianowicie codzienne wypłaty. Kontrakt zostaje uruchomiony w ciągu 2 dni od przelania waluty, a wypłaty na portfel lub na giełdę można wykonywać każdego dnia. Mining Express pobiera opłatę manipulacyjną w wysokości 5% z każdą wypłatę zgromadzonej waluty. Warto zatem wypłacać po zgromadzeniu odpowiedniej sumy.

Mining Express – plany inwestycyjne

Do wyboru na dzień dzisiejszy mamy 4 pakiety wydobywcze. Bardzo możliwe, że w przyszłości kopalnia kryptowalut Mining Express poszerzy ofertę. Należy bowiem pamiętać, iż obecnie to dopiero początek jej działalności.

 1. 100$ – plan Beginner, który daje 4,5 MH/s
 2. 500$ – plan Standard, który daje 22 MH/s
 3. 1200$ – plan Professional, który daje 50 MH/s
 4. 20000$ – plan Master, który daje 830 MH/s

Ile potrwa wypracowywanie 200% zysku? Tego nie wie nikt, bo to zależy od wzrostu trudności wydobycia. Na dzień dzisiejszy można szacować, że będzie to trwać 3-4 lata. Niezależnie od tego, warto przypomnieć, że wypłaty w BTC są każdego dnia, więc zwrot zainwestowanego kapitału (w zależności od kursu BTC) można otrzymać dużo szybciej. Po wykupieniu danego pakietu mamy 60 dni na uruchomienie kolejnego. Pakiety od 500$ w górę otwierają nam możliwości uzyskania dodatkowych bonusów.

Mining Express – dodatkowe bonusy

Mining Express wykorzystuje system binarny w swojej strukturze marketingowej. Polega on na budowaniu dwóch “nóg” – sponsorskiej i prywatnej. O ile na sponsorskiej można liczyć na jakieś “spady” (osoby polecone przez ludzi, którzy są nad nami), to prywatną należy budować samemu. Oczywiście osoby, które są na naszej prywatnej “nodze” mogą budować swoją strukturę, dzięki czemu rozbudowują też naszą. Sama zasada działania jest dość prosta i w przejrzysty sposób rozrysowana w panelu Mining Express.

Za aktywną działalność rekomendacyjną Mining Express nagradza nas następującymi bonusami (wartość bonusów podana jest na dzień pisania artykułu i brana z oficjalnej prezentacji firmy dostępnej na ich stronie internetowej):

 • Direct Bonus – nagroda przyznawana za każdym razem przy wykupieniu pakietu przez bezpośredniego poleconego.
Beginner Standard Professional Master
0% 5% 6% 7%

Czyli jeżeli polecona osoba wykupi plan za 500$, osoba polecająca otrzymuje 25$. Wymagania: nagrodę otrzymują jedynie osoby z planem Standard lub wyższym.

 • Binary Bonus – otrzymujesz nagrodę ze sprzedaży pakietów w obrębie całej słabszej nogi organizacji.
Beginner Standard Professional Master
0% 5% 5% 5%

Bonus nalicza się co dobę i działa nieskończenie w głąb drzewa binarnego. Podczas naliczenia sumowane są obroty w obu zespołach (prawa i lewa noga). Otrzymujesz prowizję z każdego zamkniętego cyklu na słabszej nodze. Cykl to sprzedaż pakietu na prawej i lewej nodze w jednym poziomie. Czyli jeżeli suma zamkniętych cykli po jednej stronie to 5000$, a po drugiej 2000$ – otrzymujesz 5% z 2000$. Jest ograniczenie do 50 cykli na dzień. Wymagania: należy mieć minimum pakiet Standard i zarejestrować 1 osobę po każdej stronie organizacji (na nodze prywatnej i sponsorskiej). Poza tym, aby aktywować Binary Bonus wymagana jest opłata w wysokości 10$ co 30 dni oraz rejestracja za każdym razem minimum jednej osoby na każdej nodze.

 • Indirect Bonus – otrzymujesz nagrodę ze sprzedaży pakietów przez Twoich bezpośrednich poleconych.
Beginner Standard Professional Master
0% 3% 3% 3%
0% 2% 2% 2%
0% 0% 1% 1%
0% 0% 0% 1%
0% 0% 0% 1%

Głębokość działania bonusu zależy od wykupionego pakietu. Dla pakietu Standard są to 2 głębokości – czyli dostaje się nagrodę nie tylko za sprzedaż pakietu przez bezpośredniego poleconego, ale także za sprzedaż pakietów przez osoby polecone przez poleconego. Przykładowo jeżeli Twój bezpośredni polecony, zdobędzie kogoś do organizacji kto kupi pakiet za 500$ – Ty otrzymasz 3% tej kwoty.

 • Mega Matching – otrzymujesz nagrodę gdy Twój bezpośredni polecony otrzyma Binary Bonus
Beginner Standard Professional Master
0% 5% 5% 5%
0% 0% 4% 4%
0% 0% 2% 2%
0% 0% 0% 1%
0% 0% 0% 1%

Podobnie jak w Binary Bonus – głębokość bonusu zależy od wykupionego pakietu. Pakiet Standard obejmuje jedynie pierwszą linię bezpośrednich poleconych. Pozostałe pakiety mają już większe benefity, ponieważ obejmują aż do 5 głębokości. Czyli jeżeli polecony naszego bezpośredniego poleconego uzyska Binary Bonus (np. 500$) – posiadając pakiet Professional otrzymamy premię w wysokości 4% z tych 500$.

 • Residual Bonus – nagroda przyznawana za każdym razem gdy bezpośredni polecony zapłaci 10$ za korzystanie z Binary Bonus
Beginner Standard Professional Master
0% 3% 3% 3%
0% 0% 2% 2%
0% 0% 1% 1%
0% 0% 0% 1%
0% 0% 0% 1%

Kolejny raz głębokość działania bonusu zależy od wykupionego pakietu. Im droższy pakiet, tym mamy możliwość czerpania korzyści z głębszych poziomów naszego drzewa.

 • Fixed Residual Bonus – nagrodę otrzymujemy z wydobycia naszych bezpośrednich poleconych
Beginner Standard Professional Master
0% 3% 3% 3%
0% 0% 2% 2%
0% 0% 1% 1%
0% 0% 0% 1%
0% 0% 0% 1%

W tym wypadku otrzymujemy procent z dziennego wydobycia naszego bezpośredniego poleconego. Wysokość nagrody zależy od naszego planu oraz od planu naszego bezpośredniego poleconego, ponieważ im wyższy pakiet ma polecony, tym wyższe ma wydobycie – czyli nam też przypada większa pula.

Plan kariery Mining Express

Oprócz bonusów mamy dostęp do tzw. planu kariery. To pewnego rodzaju drabina korporacyjna, która umożliwia wspinanie się po szczeblach kariery w organizacji. Jest to dedykowane osobom, które szczególnie się angażują w promowanie kopalni kryptowalut Mining Express i budowanie swojego zespołu. Aby zakwalifikować się do planu kariery, mamy 60 dni od daty założenia konta. Jeżeli nie zmieścimy się w tym limicie czasowym – możliwość zdobywania danej rangi przepada bezpowrotnie.

 • Diamond – Nagroda: 3% zysku kopalni kryptowalut Mining Express rozdzielonego na wszystkich, którzy posiadają rangę “Diamond” (nagroda przyznawana jest do końca trwania naszego pakietu, naliczenie następuje co miesiąc). Wymagania: 10 bezpośrednich poleconych, którzy wykupili minimum pakiet Standard.
 • Double Diamond – Nagroda: 10000$ w BTC. Wymagania: Obrót na słabszej nodze min. 1 mln$.
 • Triple Diamond – Nagroda: BMW z serii 4. Wymagania: Obrót na słabszej nodze min. 3 mln$.
 • Black Diamod  – Nagroda: Range Rover Sport. Wymagania: Obrót na słabszej nodze min. 6 mln$.
 • Director – Nagroda: Lamborguini Aventador. Wymagania: Obrót na słabszej nodze min. 20 mln$.
 • CEO – Nagroda: Rolls Royce Phanton i 0,5 mln$ w BTC. Wymagania: Obrót na słabszej nodze min. 40 mln$.

Nagrody dla zaangażowanych

Warto podkreślić, że jeżeli zależy nam na zdobyciu jak największej ilości rang, bonusów i dodatkowych nagród jakie oferuje kopalnia kryptowalut Mining Express to to powinniśmy się angażować i działać jak najszybciej, ponieważ pamiętajmy, że nasze konto będzie aktywne przez okres kopania 200% zainwestowanego kapitału. Tak jak już było to wcześniej wspominane – na dzień dzisiejszy to koło 3-4 lata. To czas kiedy możemy zbudować sobie strukturę i wyłuskać z Mining Express tak dużo, jak to tylko możliwe. Być może w przyszłości pojawi się możliwość zakupu kolejnego pakietu wydobywczego, jak jeden już się skończy. Pamiętajmy jednak, że obecnie sama kopalnia kryptowalut Mining Express jest w fazie wprowadzenia na rynek i są pewne kwestie, które mogą ulec zmianie (np. ilość pakietów wydobywczych). Należy śledzić informacje na oficjalnej stronie.

Pamiętaj, ten artykuł to nie jest poradnik inwestycyjny, a jedynie zbiór informacji znalezionych w internecie. Oferta kopalni kryptowalut Mining Express może zmieniać się w czasie i wymienionej wyżej wyliczenia mogą nie być aktualne. Przed wydaniem pieniędzy dokonaj realistycznej oceny swoich możliwości finansowych, dokładnie wszystko przeanalizuj i przeczytaj na stronie projektu Mining Express.

Informacja od wydawcy

Redakcja

Artykuły publikowane na łamach portalu zawierają lokowanie produktów lub usług. Materiały graficzne dostarczane są przez reklamodawców. Opublikowane utwory nie mogą być powielane na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie. Kopiowanie treści jest surowo zabronione.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *