Select Page

Nocnik turystyczny – niezbędny na wyjazd

Nocnik turystyczny – niezbędny na wyjazd

Wiosna to taki szczególny czas, kiedy zaczynamy budzić się do życia i coraz częściej myślimy o wyjazdach. Zanim nastąpią upragnione wakacje, mamy przed sobą kilka przedłużonych weekendów, które również są okazją do wypadu „za miasto”. W takich chwilach rodzice maluchów, które właśnie zaczęły korzystać z nocnika, często zastanawiają się, w jaki sposób dotrzeć „bezpiecznie” do celu i nie zaprzepaścić pracy włożonej w naukę. Właśnie dla tych rodziców i dzieci został stworzony nocnik turystyczny. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jaki nocnik turystyczny będzie najlepszym wyborem, zapraszamy do lektury!

Jednorazowy nocnik turystyczny

Jednorazówki są zawsze dobrym rozwiązaniem. Bez względu na to czy chodzi o chusteczki, naczynia, sztućce czy… nocniki. Oczywiście nie mówimy tu o produktach z plastiku, które po jednym użyciu pozostają w środowisku przez kilkaset lat. Jednorazowy nocnik turystyczny firmy Tron jest wykonany z papieru. Zajmuje niewiele miejsca przed rozłożeniem i idealnie mieści się nawet w małej torebce. Po rozłożeniu ma kształt nocnika, a w środku znajduje się foliowa wkładka, (która również jest biodegradowalna). Po wszystkim nocnik można wygodnie zacisnąć i wraz z zawartością wyrzucić do w odpowiednie miejsce.

Papierowy nocnik turystyczny Tron to świetnie sprawdzi się poza domem, zarówno w parku, na plaży jak i podczas podróży samochodem. Jedyne, czego potrzeba by go użyć, to ustronne miejsce, w którym maluszek może spokojnie go rozłożyć i załatwić swoje potrzeby.

Nocnik turystyczny i nakładka na sedes – w jednym

Gdy wybieramy się w podróż latem, problem z załatwianiem jest dużo mniejszy. W końcu nic nie stoi na przeszkodzie, by wysiąść z samochodu i „wysadzić” dziecko w lesie, na łonie natury. Problem pojawia się wtedy, kiedy nasza podróż przebiega po autostradzie, która wymusza korzystanie z toalety lub po prostu pogoda nie sprzyja przystankom w lesie. Wówczas idealnym rozwiązaniem jest nakładka na sedes. Dzięki niej maluszek może skorzystać z toalety higienicznie i bezpiecznie. Są na rynku takie nakładki, które jednocześnie pełnią funkcję nocnika. Nawe, jeśli wydaje się to niemożliwe, warto zapoznać się z takim sprzętem, gdy maluch jest na takim etapie, w którym obydwie te rzeczy są, lub za chwilę będą, mu potrzebne.

Nocnik turystyczny, który przeobraża się w nakładkę na sedes znajdziecie w ofercie marki Potette. To bardzo sprytne urządzenie. Aby służyło jako nocnik, wystarczy jednym ruchem złożyć je w odpowiedni sposób i wypełnić jednorazowym wkładem. Po wszystkim, wkład z zawartością wyrzucamy do kosza, a nocnik składami i chowamy. Gdy chcemy żeby maluch załatwił się na sedesie, również jednym ruchem rozkładamy nocnik i kładziemy na desce. Nakładka na sedes Potette pasuje do wszystkich rodzajów muszli, jest bardzo stabilna i bezpieczna. Po użyciu można z łatwością ją przepłukać i schować.

Więcej o tym jak wybrać właściwy nocnik: http://blog.bobomio.pl/aktualnosci/jaki-nocnik-wybrac-4-praktyczne-wskazowki-i-przeglad-najciekawszych-propozycji/

Nocnik turystyczny idealny także w domu

Marka Potette proponuje użytkownikom swojego nocnika turystycznego dodatkowe gadżety, które sprawią, że załatwianie się poza domem będzie wygodniejsze i prostsze. Jednym z takich przedmiotów jest silikonowa wkładka, montowana na nocniku turystycznym. Dziecko załatwia się do wewnątrz wkładki, którą opróżnia się tak jak klasyczny nocnik. Taki gadżet sprawia, że nocnik świetnie sprawdzi się również w domu i nie trzeba będzie kupować drugiego – „stacjonarnego”.

Nocnik turystyczny to gadżet, który powinien znaleźć się na każdej liście rzeczy do spakowania przed wyjazdem. Ten papierowy lepiej sprawdzi się na jednodniowe wypady lub spacery do parku. Potette zaś będzie niezastąpiony na dłuższych wakacjach!

Wszystkie produkty przedstawione w artykule dostępne są: https://bobomio.pl/dla-dziecka/zdrowie-i-pielegnacja/nocniki-i-nakladki-na-sedes

Informacja od wydawcy

Artykuł sponsorowany

Artykuły oznaczone jako "sponsorowane" zawierają lokowanie produktów lub usług. Materiały graficzne dostarczane są przez reklamodawców. Opublikowane utwory nie mogą być powielane na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie. Kopiowanie treści jest surowo zabronione.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *