Select Page

Oryginalne pomysły na randkę

Oryginalne pomysły na randkę

Pierwsza randka będzie niezapomniana jeśli zrobi się na niej coś szalonego. Hoverboard to specjalna deska, którą zasila turbina skutera wodnego. Sprzęt pozwala wzbijać się w powietrze nad taflą wody – to oryginalny pomysł na wspólnie spędzone popołudnie. Romantyczną randkę zagwarantuje kolacja połączona z rejsem statkiem lub z degustacją win z sommelierem. Dziewczynę można też zabrać do fabryki czekolady i stworzyć specjalnie dla niej autorską tabliczkę.

Szalona randka – pomysły na spędzenie czasu nad wodą

Oryginalnym i nietypowym sposobem na spędzenie pierwszej randki jest zabranie dziewczyny na flyboard. Jest to urządzenie, które umożliwia latanie nad wodą. Sprzęt mocowany jest do nóg. Mechanizm napędza turbina skutera wodnego o mocy 100 koni mechanicznych. Woda do urządzenia tłoczona jest za pomocą kilkunastometrowego węża. W czasie unoszenia się nad taflą wody można wykonywać przeróżne akrobacje i ewolucje. Flyboard umożliwia wznoszenie się na około 15 metrów. Uczestnicy zabawy ubierani są w specjalne kapoki, kaski i pianki. Przed lotem otrzymują oni szczegółowe informacje, o tym, jak używać sprzętu. Nad ich bezpieczeństwem czuwa wykwalifikowany instruktor, który cały czas pływa w pobliżu sprzętu na skuterze wodnym.

Innym pomysłem na spędzenie ekscytującej randki jest hoverboard, czyli połączenie wakeboadu, snowboardu i kitesurfingu. Dyscyplina sportu pozwala na ekstremalne loty nad taflą wody na specjalnej desce zasilanej turbiną skutera wodnego. Do sprzętu podpięty jest długi wąż z wodą, której ciśnienie pozwala unosić się w powietrzu. Uczestnik zabawy może stać na desce lub leżeć. Prędkość deski dochodzi do 25 km/h i daje możliwość wzbić się nad taflę wody na około 5 metrów.

Romantyczna randka – pomysły

Romantyczne chwile tylko dla siebie zapewni wykwintna kolacja. Aby urozmaicić posiłek, można zaskoczyć dziewczynę i wynająć profesjonalnego sommeliera. W czasie kolacji opowie on o ciekawych historiach związanych z pochodzeniem, przygotowywaniem wina a także podawaniem go do poszczególnych dań. Para będzie mogła zdegustować kilka rodzajów trunków. Oryginalnym pomysłem na kolację dla dwojga jest również połączenie jej z rejsem statkiem, np. po Wiśle. Największych doznań doświadczy się, korzystając z vouchera po zmroku.

Kreatywna randka

Pomysłem na kreatywną randkę jest zabranie dziewczyny do fabryki czekolady. Na miejscu, para dowie się w jaki sposób ręcznie produkuje się słodycze, a na koniec będzie miała możliwość stworzenia własnej autorskiej tabliczki. Czas spędzony w zakładzie wyniesie około 2 godziny i z pewnością pozostawi po sobie dużo pozytywnych wspomnień.

Informacja od wydawcy

Artykuł sponsorowany

Artykuły oznaczone jako "sponsorowane" zawierają lokowanie produktów lub usług. Materiały graficzne dostarczane są przez reklamodawców. Opublikowane utwory nie mogą być powielane na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie. Kopiowanie treści jest surowo zabronione.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *