Select Page

Plecaki, niejedno mają imię!

Plecaki, niejedno mają imię!

Towarzyszy Ci w trakcie podróży, ale nie tylko przecież niejednokrotnie wykorzystujesz go podczas poruszania się po mieście. Praktyczny, ale również nadający wyjątkowego stylu po prostu plecak. Poznaj rodzaje i jego możliwości!

Plecaki z czym Ci się kojarzą

Rodzajów, krojów i kolorów jest cała masa – dlatego na pewno znajdziesz coś dla siebie. Kiedyś plecaki kojarzyły się raczej z latami szkolnymi i z pewnego rodzaju przymusem – noszeniem ciężkich książek i stroju na WF. Teraz coraz częściej przenika do świata mody, pojawiając się nawet na wybiegach. Dlatego też wielu projektantach uwzględnia je w swoich propozycjach, coraz częściej promowane są także przez blogerki modowe – wpisując się w trendy, tym samym zyskując „metkę” must have ostatnich lat. Oczywiście modeli jest wiele – różnego rodzaju plecaki i torby znajdziesz m.in. w sklepie online Diverse https://www.diversesystem.com/kolekcja-meska/torby-i-plecaki.html. W Internecie odkryjesz całą masę inspiracji, dzięki którym plecak pozwoli Ci odkryć własny styl oraz pokazać, że niektóre elementy ubioru mogą być modne i jednocześnie praktyczne.

Poznaj rodzaje i kroje

  • miejski (przeważnie niewielki, poręczny do 30 litrów. Doskonały do codziennego poruszania się po mieście, ale również na uczelnie czy do pracy)
  • wycieczkowy (idealnie sprawdzi się na weekendowy wypad za miasto, przeciętnie 30-50 litrów. Czasem posiada stelaż oraz sporo kieszeni na podręczne przedmioty.
  • turystyczny (nawet 90 litrowe, posiadają stelaż oraz dużą liczbę kieszonek i rozwiązań ułatwiających korzystanie. Dzięki regulowanemu systemowi nośnemu – możesz zmniejszyć obciążenie kręgosłupa. Natomiast duża pojemność pozwoli Ci spakować się nawet na kilkudniowy wyjazd.
    Istnieją także plecaki wyprawowe oraz specjalistyczne przeznaczone i używane przez pewne grupy zawodowe (m.in. wspinaczkowe, fotograficzne, kurierskie).

Różne materiały i zestawienia

W sklepach znajdziesz plecaki w różnych kolorach oraz z różnych materiałów np. plecaki z jeansu, z ekoskóry, bawełny, ale również z nylonu, czy poliestru. Do łask wróciły również worki materiałowe (w szkołach wykorzystywane do przenoszenia butów na WF) które zapewniają dużą wytrzymałość, wygodę oraz modny wygląd. Pamiętaj! Szukaj, inspiruj się, a na koniec znajdź rozwiązanie dla siebie i pokaż światu swój styl.

Informacja od wydawcy

Artykuł sponsorowany

Artykuły oznaczone jako "sponsorowane" zawierają lokowanie produktów lub usług. Materiały graficzne dostarczane są przez reklamodawców. Opublikowane utwory nie mogą być powielane na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie. Kopiowanie treści jest surowo zabronione.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *