Select Page

Ranking banków w Polsce – Luty 2017

Ranking banków w Polsce – Luty 2017

Każdy kto planuje na poważnie rozkręcić swój biznes, prędzej czy później będzie musiał skorzystać z usług banków. Instytucje te cieszą się w naszym kraju bardzo dużym zainteresowaniem i to nie tylko wśród firm, ale również wśród klientów prywatnych. Do banku wybieramy się nie tylko w sytuacji kiedy zabraknie nam pieniędzy na biznes, ale również w sytuacji kiedy to będziemy chcieli zabezpieczyć naszą gotówkę i bezpiecznie pomnożyć zyski.

Jeżeli nie mają Państwo zielonego pojęcia do jakiego banku warto się wybrać i który z nich oferuje najlepsze usługi, to warto dokładnie zapoznać się z niniejszych artykułem

Najpopularniejsze banki w Polsce

Według najnowszych statystyk (dane portalu finansowego inwest-24.pl) w Polsce największym zainteresowaniem cieszy się bank PKO BP i ING Bank Śląski. Na podium znalazł się również mBank, który jest pierwszym elektronicznym bankiem w Polsce. W pierwszej dziesiątce znalazły się również takie banki jak: Bank Zachodni WBK, Bank Pekao, Alior Bank, Bank Millennium, Bank Citi Handlowy, Getin Noble Bank oraz Raiffeisen Polbank.

Najgorsza obsługa klienta

Newsweek co roku publikuje listę banków, które według klientów oferują najgorszą obsługę. W 2016 roku najgorsza obsługa jest w bankach Pekao, Bank Pocztowy, PKO BP, InvestBank oraz DnB NORD. Warto wyraźnie zaznaczyć, że ta lista powstała na bazie opinii klientów nie tylko z 2016 roku, ale również klientów, którzy oddawali swoje głosy w poprzednich badaniach. Jeżeli zależy Państwu na wysokim poziomie obsługi klienta, to powyżej wymienione banki należy omijać szerokim łukiem.

Najlepsza obsługa klienta

Newsweek prezentuje swoim czytelnikom nie tylko listę banków, które oferują najgorszą obsługę swoim klientom, ale również listę banków, które oferują usługi na najwyższym światowym poziomie. Polacy najbardziej cenią sobie obsługę klienta w takich bankach jak: Alior Bank, BZ WBK, Norde Bank oraz ING Bank Śląski. Jeżeli cenią sobie Państwo obsługę klienta na światowym poziomie, to warto wybrać się do placówek powyżej wymienionych banków.

O autorze

Redakcja

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal opiniotwórczy

Portal internetowy o szerokiej tematyce prowadzony przez entuzjastów wielu dziedzin. Wszystkie treści poddawane są dwukrotnej weryfikacji oraz ocenie merytorycznej. Zależy nam, aby do czytelników docierały same perełki. Zaglądaj tu często, pisz, komentuj. Chcemy poznać Twoje zdanie na każdy temat.