Select Page

Reklama

Publikujemy artykuły eksperckie i sponsorowane. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, zapraszamy do kontaktu. Odpowiadamy na wiadomości w ciągu 24 godzin.

Artykuł powinien być unikalny, poprawny i mieć wartość merytoryczną. Artykuł może mieć charakter reklamowy. Artykuł w treści powinien zawierać zdjęcia (minimalnie 1, maksymalnie 5). Reklamodawca odpowiada za posiadanie odpowiedniej licencji materiałów graficznych. Nie wprowadzamy ograniczeń co do długości treści.

W artykule mogą być maksymalnie 3 linki reklamowe. Dopuszczamy linki do innych źródeł / stron w treści artykułu. Można zamieszczać filmy, np. z YouTube (embedować). Akceptujemy jedynie linki w formie URLa, brandowe, nawigujące i graficzne. Linki w artykułach posiadają atrybut dofollow, chyba, że reklamodawca życzy sobie inaczej.

Artykuł wyświetlamy na stronie głównej serwisu. Informacja o publikacji ukazuje się także w profilach na portalu facebook, google plus oraz twitter. Artykuł jest linkowany z kategorii lub tagów. Czas publikacji to minimum 12 miesięcy.

Nie publikujemy tematów naruszających polskie prawo, negatywny PR, promujących konkurencję itp.

Zamówień można dokonywać przez serwis Whitepress, Linkhouse oraz formularz kontaktowy.

Portal opiniotwórczy

Portal internetowy o szerokiej tematyce prowadzony przez entuzjastów wielu dziedzin. Wszystkie treści poddawane są dwukrotnej weryfikacji oraz ocenie merytorycznej. Zależy nam, aby do czytelników docierały same perełki. Zaglądaj tu często, pisz, komentuj. Chcemy poznać Twoje zdanie na każdy temat.