Select Page

Sprawdzone pomysły na grę wstępną

Sprawdzone pomysły na grę wstępną

Urozmaicona gra wstępna, to znakomity sposób, aby pozbyć się rutyny w łóżku i sprawić, aby seks z naszym partnerem dostarczał nam zdecydowanie więcej przyjemności.

Osoby, które zauważyły, że seks nie daje im już takiej samej satysfakcji jak na początku, powinni poszukać ciekawego i oryginalnego pomysłu na grę wstępną. Warto wspomnieć również o tym, że rutyna i nuda w łóżku, to bardzo duży problem nie tylko dla małżeństw z wieloletnim doświadczeniem, ale również dla stosunkowo młodych par, które są ze sobą od niedawna. W niniejszym artykule znajdą Państwo wiele interesujących pomysłów na grę wstępną, dzięki czemu seks stanie się o wiele ciekawszy.

Wspólna kąpiel

Idealnym pomysłem na grę wstępną jest oczywiście wspólna kąpiel, która nie tylko uspokaja, ale przede wszystkim pomaga nam osiągnąć stan relaksu. Wspólna kąpiel, przy zapalonych świecach i romantycznej muzyce jest doskonałym wstępem do uprawiania seksu. Uwaga i troska, jaką poświęcamy wzajemnie swoim ciałom, potrafi pogrążyć nas w bardzo głębokim poczuciu bezpieczeństwa oraz dużej intymności.

Kąpiel to najlepszy sposób na to, aby szybko się rozluźnić i zapomnieć o dotychczasowym stresie i problemach życia codziennego. Mydląc się i czule pocierając całe ciało, można wywołać u partnera dreszcze i wywołać delikatne podniecenie zarówno psychiczne, jak i fizyczne.

Romantyczny masaż

Doskonałą grą wstępną może okazać się również masaż erotyczny. Panowie bardzo lubią jak kobiety masują ich uda oraz pośladki. Jeżeli chodzi o masaż erotyczny to powinnyśmy pamiętać nie tylko o ugniataniu, ale również o systematycznym podszczypywaniu, klepaniu, a nawet oddawaniu mocniejszych klapsów. Aby wykonać masaż erotyczny warto również nastroić odpowiednią muzykę, zainwestować w specjalne świeczki zapachowe oraz oczywiście w specjalne olejki do masowania.

W Internecie można znaleźć wiele poradników i cennych wskazówek, dzięki którym dowiemy się jak prawidłowo wykonać masaż erotyczny i sprawić przyjemność naszemu partnerowi/partnerce.

Informacja od wydawcy

Redakcja

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal opiniotwórczy

Portal internetowy o szerokiej tematyce prowadzony przez entuzjastów wielu dziedzin. Wszystkie treści poddawane są dwukrotnej weryfikacji oraz ocenie merytorycznej. Zależy nam, aby do czytelników docierały same perełki. Zaglądaj tu często, pisz, komentuj. Chcemy poznać Twoje zdanie na każdy temat.