Select Page

Sprawdzone pomysły na grę wstępną

Sprawdzone pomysły na grę wstępną

fot. pexels.com

Urozmaicona gra wstępna, to znakomity sposób, aby pozbyć się rutyny w łóżku i sprawić, aby seks z naszym partnerem dostarczał nam zdecydowanie więcej przyjemności.

Osoby, które zauważyły, że seks nie daje im już takiej samej satysfakcji jak na początku, powinni poszukać ciekawego i oryginalnego pomysłu na grę wstępną. Warto wspomnieć również o tym, że rutyna i nuda w łóżku, to bardzo duży problem nie tylko dla małżeństw z wieloletnim doświadczeniem, ale również dla stosunkowo młodych par, które są ze sobą od niedawna. W niniejszym artykule znajdą Państwo wiele interesujących pomysłów na grę wstępną, dzięki czemu seks stanie się o wiele ciekawszy.

Wspólna kąpiel

Idealnym pomysłem na grę wstępną jest oczywiście wspólna kąpiel, która nie tylko uspokaja, ale przede wszystkim pomaga nam osiągnąć stan relaksu. Wspólna kąpiel, przy zapalonych świecach i romantycznej muzyce jest doskonałym wstępem do uprawiania seksu. Uwaga i troska, jaką poświęcamy wzajemnie swoim ciałom, potrafi pogrążyć nas w bardzo głębokim poczuciu bezpieczeństwa oraz dużej intymności.

Kąpiel to najlepszy sposób na to, aby szybko się rozluźnić i zapomnieć o dotychczasowym stresie i problemach życia codziennego. Mydląc się i czule pocierając całe ciało, można wywołać u partnera dreszcze i wywołać delikatne podniecenie zarówno psychiczne, jak i fizyczne.

Romantyczny masaż

Doskonałą grą wstępną może okazać się również masaż erotyczny. Panowie bardzo lubią jak kobiety masują ich uda oraz pośladki. Jeżeli chodzi o masaż erotyczny to powinnyśmy pamiętać nie tylko o ugniataniu, ale również o systematycznym podszczypywaniu, klepaniu, a nawet oddawaniu mocniejszych klapsów. Aby wykonać masaż erotyczny warto również nastroić odpowiednią muzykę, zainwestować w specjalne świeczki zapachowe oraz oczywiście w specjalne olejki do masowania.

W Internecie można znaleźć wiele poradników i cennych wskazówek, dzięki którym dowiemy się jak prawidłowo wykonać masaż erotyczny i sprawić przyjemność naszemu partnerowi/partnerce.

Informacja od wydawcy

Redakcja

Artykuły publikowane na łamach portalu zawierają lokowanie produktów lub usług. Materiały graficzne dostarczane są przez reklamodawców. Opublikowane utwory nie mogą być powielane na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie. Kopiowanie treści jest surowo zabronione.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *