Select Page

Stary, mówię Ci… czyli o czym gadają faceci

Stary, mówię Ci… czyli o czym gadają faceci

Być może będziecie tym zszokowane, ale my też lubimy ploteczki w męskim gronie i w miarę regularnie je praktykujemy. Jest nas zwykle kilku, towarzyszą nam różnego rodzaju trunki lub bieżnia i … jedziemy!

Zapewne chciałybyście wiedzieć, co jest tematem naszych rozmów. Cóż, specjalnie dla Was mogę uchylić rąbka tajemnicy. Uprzedzam – możecie (nie)być zaskoczone. Pozytywnie, czy negatywnie – to się okaże…

1. O ostatnim release

To naturalnie tylko przykład (tu akurat zapożyczony z branży IT), ale, tak, sporo rozmawiamy o pracy, również po pracy. Nuda? Śmiemy twierdzić, że Wy, kobiety, macie podobnie. Praca to jest coś, co nas wciąga i jara – dlaczego zatem mielibyśmy o tym nie gadać?

2. O kasie

Prosta sprawa. Pieniądze szczęścia nie dają, ale trzeba je mieć. Tak, czy nie? Mówi się, że prawdziwy gentelman o kasie rozmawiać nie powinien, ale tak naprawdę można to pomiędzy bajki włożyć. Oczywiście fajnie jest, jak ma się w tym umiar i nie polega to wyłącznie na chwaleniu się swoją pensją, aczkolwiek różnie to wychodzi.

3. O (ewentualnej) rodzinie

„Dobrze by się było już ustatkować” – tak, mówimy to na głos. Nie przy Was, bo ciężko to przyznać czasem nawet przed samym sobą. Ale gdy już wewnętrznie do tego dojrzejemy, to mówimy o tym kolegom i oczekujemy wtedy wspierającego klepnięcia po plecach. To nas uspokaja i przekonuje, że to dobra decyzja… Aha, o tym, co dzieci jadły na obiad i jaka kupę robią raczej nie gadamy.

4. O gadżetach

To równie proste, jak temat kasy. Lubimy wszystko, co nowe i zaawansowane. Lubimy to testować i dzielić się między sobą wrażeniami. Lubimy żargon i parametry techniczne. Lubimy manifestować to, że dobrze nam się powodzi, więc zaopatrujemy się w mniejsze i większe sprzęty. Zawsze zostanie w nas cząstka małego chłopca ciekawego świata.

5. O naszych penisach

No i co się dziwicie? Każdy by chciał mieć jak największego, bo wszyscy wiemy, że rozmiar ma znaczenie. Gorzej, jak się ma mikro, ale tu zawsze koledzy pomogą, podsuną Penirium lub coś innego. To taka nasza wspólna terapia.

6. O seksie

Bez komentarza.

7. O naszych laskach

… ale głównie o tym, że np. rozmawiacie z nami przez sen, że ni kija nie możemy zrozumieć Waszej kobiecej logiki, że chcecie czegoś w danej chwili, ale nie wiecie czego. Przepraszamy, ale to jest true story. Żadne tam romantyczne historie.

No dobrze. Uważamy, że jak na jeden raz, wystarczy. Ale, ale: ciąg dalszy nastąpi…

Informacja od wydawcy

Artykuł sponsorowany

Artykuły oznaczone jako "sponsorowane" zawierają lokowanie produktów lub usług. Materiały graficzne dostarczane są przez reklamodawców. Opublikowane utwory nie mogą być powielane na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie. Kopiowanie treści jest surowo zabronione.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *