Select Page

TOP 5 antyperspirantów dla mężczyzn, które zapewnią długotrwałą ochronę

TOP 5 antyperspirantów dla mężczyzn, które zapewnią długotrwałą ochronę

W drogeriach znajdziemy mnóstwo różnych dezodorantów. Niestety wiele z nich nie spełnia obiecywanych przez producentów funkcji. Warto poznać antyperspiranty L’Oreal Men Expert, które zadowolą każdego, nawet najbardziej wymagającego mężczyznę.

Każdy człowiek się poci – jest to całkowicie naturalne. Szacuje się, że dziennie każdy z nas wydala około 2 litrów wody. Część jest usuwana z organizmu jako mocz, a część jako pot. W tym drugim przypadku mężczyźni często odczuwają dyskomfort, pojawiają się mokre plamy pod pachami i przykry zapach, który jest wynikiem połączenia potu z żyjącymi na całej skórze mikroorganizmami. Dlatego warto sięgać po antyperspiranty L’Oreal Men Expert.

Co to jest dezodorant?

Dezodorant w przeciwieństwie do antyperspirantów nie zatyka porów. Jego działanie polega przede wszystkim na zamaskowaniu nieprzyjemnego zapachu potu – a dokładniej połączenia potu z mikroorganizmami, bo sam pot zapachu prawie nie ma. Związki chemiczne, które zawiera kosmetyk, mają działanie antybakteryjne i antygrzybiczne.

Antyperspiranty L’Oreal Men Expert – najlepszy wybór

Szukając odpowiedniej ochrony przed potem, warto sięgnąć po antyperspiranty L’Oreal Men Expert. Do wyboru jest kilka rodzajów tych kosmetyków, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Seria Men Expert to innowacyjna technologia, sprawiająca, że dezodoranty nie zawodzą nawet w przypadku ekstremalnych sytuacji. Antyperspiranty L’Oreal Men Expert zawierają także substancje aktywne, dzięki czemu świetnie dopasowują się do każdego rodzaju skóry, zapewniając jej wysokiej jakości ochronę na długie godziny.

Dezodorant nr 1 – Cool Power

Jeśli czujesz potrzebę szybkiego i trwającego w nieskończoność orzeźwienia – sięgnij po Cool Power. Są to antyperspiranty L’Oreal Men Expert zawierające technologię Cryo-Caps. Dzięki świeżym cząsteczkom reaktywowanym natychmiastowo podczas stresujących sytuacji lub nagłego wzrostu temperatury ciała, szybko poczujesz ochłodzenie. Kosmetyk zapewnia ochronę przez 48 godzin. Doskonale zwalcza przykry zapach potu.

Dezodorant nr 2 – Carbon Protect

Carbon Protect to dezodorant 4 w 1. Coś dla naprawdę wymagających. Dezodoranty te są wzbogacone o aktywny węgiel, który ma właściwości pochłaniające przykre zapachy. Kosmetyk nie tylko zapobiega poceniu się, ale też żółtym i białym śladom. Doceniany jest m.in. za swoje długie działanie – do 48 godzin.

Dezodorant nr 3 – Invincible

Aktywne mikrokapsułki zapewniają wysoką ochronę przeciw poceniu się. Antyperspiranty L’Oreal Men Expert słyną z wielogodzinnego działania, jednak Invincible bije rekordy w swojej dziedzinie, oferuje bowiem uczucie świeżości i suchości przez 96 godzin. Trudno o drugi preparat tego typu. Dezodorant jest wzbogacony solą cynku, dzięki czemu wchłania zarówno sebum, jak i przykry zapach.

Dezodorant nr 4 – Shirt Protect

Wiele dezodorantów zostawia żółte lub białe ślady. Shirt Protect został wzbogacony o 4 doskonałe technologie. Zapobiega poceniu się, powstawaniu żółtych (na białych ubraniach) i białych (na ciemnych ubraniach) plam oraz sztywnieniu materiału, które często jest wywoływane przez osady różnego rodzaju antyperspirantów.

Dezodorant nr 5 – Thermic Resist

Antyperspiranty L’Oreal Men Expertto też Thermic Resist. Ta gama kosmetyków została wzbogacona w Ceramic System. Dzięki temu doskonale chroni przed uderzeniami gorąca będącymi wynikiem intensywnej aktywności fizycznej, nerwowych sytuacji czy ekstremalnych temperatur. Formuła Thermic Resist została sprawdzona w temperaturach do 45 stopni, dzięki czemu jest zawsze niezawodna.

Informacja od wydawcy

Artykuł sponsorowany

Artykuły oznaczone jako "sponsorowane" zawierają lokowanie produktów lub usług. Materiały graficzne dostarczane są przez reklamodawców. Opublikowane utwory nie mogą być powielane na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie. Kopiowanie treści jest surowo zabronione.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *