Select Page

TOP 5 antyperspirantów, które nie brudzą ubrań

TOP 5 antyperspirantów, które nie brudzą ubrań

fot. fotolia.com

Antyperspiranty dla mężczyzn to podstawowy kosmetyk, który znajduje się w kosmetyczkach wszystkich panów. Wymogiem jest przede wszystkim to, by były bardzo skuteczne i działały długo. Coraz więcej osób stawia na wielopłaszczyznowe działanie kosmetyków, chodzi o to, by jeden pełnił wiele funkcji. Warto też, by nie brudziły odzieży.

Antyperspiranty dla mężczyzn (http://nowosci.lorealparis.pl/men-expert/) to najpopularniejszy kosmetyk wśród panów. Mają chronić przed potem i związanym z tym nieprzyjemnym zapachem. Panowie oczekują też od nich tego, by nie pozostawiały żółtych plam na jasnych ubraniach i białych smug na ciemnej odzieży. Są one bowiem bardzo trudne do usunięcia i wyglądają nieestetycznie. Do tego niszczą bluzki, koszule itp. Prezentujemy więc 5 skutecznych antyperspirantów, które nie zostawiają śladów.

Numer 1: Carbon Protect

Carbon Protect od L’Oreal to antyperspiranty dla mężczyzn zawierające substancje aktywne. Aktywny węgiel, który znajdziemy w składzie tych kosmetyków, ma silne właściwości pochłaniające. Nazywany przez niektórych “czarnym złotem” działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie, dając komfort na wiele godzin. Do tego nie brudzi ubrań, nie zostawia białych ani żółtych plam. Zapobiega nieprzyjemnemu zapachowi i działa aż 48 godzin.

Numer 2: Shirt Protect od L’oreal

Koniec z brudnymi śladami na ubraniach. Shirt Protect od L’oreal to połączenie 4 unikalnych technologii: przeciw poceniu się, przeciw żółtym plamom, białym śladom i sztywnieniu ubrań. Antyperspiranty dla mężczyzn Shirt Protect od L’oreal mają mikrokapsułki, które skutecznie redukują pocenie się przez 48 godzin. Do tego kosmetyk zapobiega sztywnieniu materiału, do którego często dochodzi w wyniku osadu antyperspirantu. Dostępny jest w wersji roll-one oraz w sprayu.

Numer 3: Invisible

Antyperspiranty dla mężczyzn Invisible od Garniera mają delikatny, dość dyskretny zapach i dają długotrwałe uczucie świeżości. Kosmetyk gwarantuje skuteczną ochronę przed potem oraz chroni białe, czarne, a nawet kolorowe ubrania przed brudzeniem oraz sztywnieniem. Ma działanie ultra absorpcyjne i działa przez 48 godzin. Nie podrażnia skóry, bowiem nie zawiera parabenów oraz alkoholu etylowego.

Numer 4: Active Protection+ Invisible

Kolejne na naszej liście są antyperspiranty dla mężczyzn Active Protection+ Invisible od Rexony. Kosmetyk ma unikalną formułę, która minimalizuje pojawianie się na ubraniach brzydkich plam – białych i żółtych. Do tego dochodzi świeżość i przyjemny, długotrwale utrzymujący się zapach. Antyperspirant ma także działanie antybakteryjne.

Invisible black&white

Ostatnie w naszym zestawieniu znalazły się antyperspiranty dla mężczyzn Invisible black&white od Nivea. Opracowana przez ekspertów formuła zapewnia skuteczną ochronę przed poceniem się. Ubrania pozostają nie tylko suche, ale i czyste, nie ma białych smug oraz żółtych plam. Kosmetyk ma orzeźwiający i przyjemny zapach, utrzymujący się przez 48 godzin. Nie zawiera alkoholu etylowego, więc ryzyko podrażnień jest minimalne.

Informacja od wydawcy

Artykuł sponsorowany

Artykuły oznaczone jako "sponsorowane" zawierają lokowanie produktów lub usług. Materiały graficzne dostarczane są przez reklamodawców. Opublikowane utwory nie mogą być powielane na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie. Kopiowanie treści jest surowo zabronione.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *