Select Page

Włoskie lampy designerskie – wprowadź styl do swojego domu

Włoskie lampy designerskie – wprowadź styl do swojego domu

Zależy ci na tym, aby w twoim domu zagościły wyjątkowe lampy, które będą jedyne w swoim rodzaju? W takim przypadku świetnym pomysłem będą lampy włoskie, które świetnie prezentują się w każdej aranżacji. Teraz możemy zakupić je także przez internet!

Lampy designerskie cieszą się dzisiaj coraz większym zainteresowaniem. Są chętnie wybierane zamiast popularnych, często nieco nudnych modeli, które wprawdzie wyglądają atrakcyjnie, ale często nie wprowadzają do wnętrza stylu, którego oczekujemy. Właśnie dlatego warto zapoznać się z ofertą lamp designerskich, które są jedyne w swoim rodzaju.

Lampy designerskie, czyli jakie?

Możemy dość często spotkać się z terminem lamp designerskich, ale nie zawsze zdajemy sobie sprawę z tego, co tak naprawdę on oznacza. Zwykle lampami designerskimi oznaczamy te, które projektowane są przez znane marki, często we współpracy ze słynnymi projektantami – designerami. Lampy te wyróżniają się innowacyjnym podejściem do wzornictwa, niespotykanymi nigdy wcześniej rozwiązaniami aranżacyjnymi, co powoduje, że nie dostaniemy takich samych modeli w zwykłym sklepie.

Oczywiście, wraz z prestiżem wzrasta także cena, dlatego za lampy designerskie, na przykład od firmy Foscarini za lampy zapłacimy już więcej. Jest to znana włoska firma, której lampy znane są już niemalże na całym świecie. Ceny wynoszą zwykle od około 500 do ponad 4000 złotych, gdy mówimy o dużych, dekoracyjnych lampach wiszących. To powoduje, że nie jest to taki zakup, niemniej jednak producenci nie mogą narzekać na brak zainteresowania.

Gdzie możemy kupić włoskie lampy designerskie?

Aktualnie najszerszy wybór czeka na nas w sklepach internetowych. To tutaj możemy znaleźć szeroką gamę lamp włoskich, które doskonale nadają się do salonu, sypialni, kuchni oraz do wielu innych przestrzeni. Często jednak zdarza się, że sklep nie ma konkretnego modelu na stanie, dlatego będziemy musieli zaczekać na jego sprowadzenie, co zwykle trwa około kilku tygodni.

Również lampy designerskie będziemy mogli zakupić w wybranych showroomach z wyposażeniem wnętrz. Tego rodzaju sklepy znajdziemy przede wszystkim w Warszawie.

Informacja od wydawcy

Artykuł sponsorowany

Artykuły oznaczone jako "sponsorowane" zawierają lokowanie produktów lub usług. Materiały graficzne dostarczane są przez reklamodawców. Opublikowane utwory nie mogą być powielane na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie. Kopiowanie treści jest surowo zabronione.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *