Select Page

Wyjątkowy prezent na 50 urodziny

Wyjątkowy prezent na 50 urodziny

Świetnym pomysłem na prezent na 50. urodziny jest masaż aromaterapeutyczny. To wspaniała okazja do odpoczynku i wytchnienia. Jazda Off Road to wyjątkowy prezent dla taty na okrągłą rocznicę urodzin. Degustacja win w towarzystwie sommeliera to oryginalny prezent dla rodziców na urodziny lub rocznicę ślubu.

Pięćdziesiąte urodziny to wyjątkowy dzień w życiu każdego jubilata. Jest to więc wspaniała okazja do podarowania czegoś niezwykłego.

Aromaterapeutyczny masaż – świetny prezent dla kobiet

Masaż aromaterapeutyczny to wspaniały prezent szczególnie dla kobiet zmęczonych codziennością. Jest to zabieg wykorzystujący olejki roślinne, które mają działanie rozluźniające i uspokajające. Leczenie polega na zanurzaniu się w aromatycznej kąpieli lub przebywaniu w pomieszczeniu, gdzie intensywnie pachnie olejkami eterycznymi. Każdy z preparatów ma inne właściwości, m.in. bakteriobójcze, przeciwzapalne czy rozgrzewające. Dla wszystkich klientów jest dobierany inny zestaw olejków, tak aby maksymalnie wykorzystać potencjał terapii. Masażysta dba o uśmierzenie bólu i łagodzi objawy stresu. Aromaterapia sprawia, że negatywne emocje odchodzą w zapomnienie, a klient wychodzi pełny sił witalnych. Jest to szczególnie trafiony prezent dla mamy, która potrzebuje odpoczynku i relaksu.

Jazda Off Road 4×4 – doskonały prezent dla kierowców

Jazda Off Road to podróż przez bezdroża w terenowym samochodzie, który jest przystosowany do trudnych warunków. Trasa jest bogata w piaszczyste i błotniste elementy oraz liczne wzniesienia. Każdy uczestnik przed przejazdem przechodzi krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa oraz mechaniki pojazdu. Przez całą trasę instruktor z fotelu pasażera pomaga uczestnikowi przejechać wyznaczony odcinek w jak najlepszym czasie. Samochód ma napęd 4×4 i wysokie zawieszenie, co pozwala kierowcy wjechać w niemal każde miejsce. Jazda Off Road to świetny prezent dla taty na 50. urodziny, który jest miłośnikiem terenowych samochodów. Jest to też doskonała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności w jeździe na trudnym podłożu.

Degustacja win – wyjątkowy prezent dla smakoszy dobrych alkoholi

Degustacja win jest to grupowa atrakcja, na której są zaprezentowane różne rodzaje wina. Uczestnicy poznają historię oraz sposoby wytwarzania najbardziej ekskluzywnych odmian trunku. Kelnerzy doradzą też, jakie wino podać do różnych rodzajów potraw. Do degustacji podawany jest też poczęstunek. Podczas smakowania wina będzie można spróbować odmian trunku z Francji, Włoch, Chin czy Węgier. Całość odbywa się w towarzystwie doświadczonego sommeliera (doradca w zakresie win). Degustacja win to wyjątkowy prezent dla rodziców na ich 50. urodziny lub okrągłą rocznicę ślubu.

Informacja od wydawcy

Artykuł sponsorowany

Artykuły oznaczone jako "sponsorowane" zawierają lokowanie produktów lub usług. Materiały graficzne dostarczane są przez reklamodawców. Opublikowane utwory nie mogą być powielane na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie. Kopiowanie treści jest surowo zabronione.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *