Select Page

Nie rozstajesz się z telefonem? Wykorzystaj go w praktyczny sposób!

Nie rozstajesz się z telefonem? Wykorzystaj go w praktyczny sposób!

Telefon to urządzenie, które wykorzystywane jest nie tylko do dzwonienia, przesyłania wiadomości tekstowych i graficznych, wykonywania zdjęć czy słuchania muzyki. Z jego pomocą możliwe jest bowiem także korzystanie ze specjalnych aplikacji pomocnych w zarządzaniu umową z operatorem telewizji, internetu, telefonii komórkowej czy też całych paczek usług.

Przydatne aplikacje na telefon i ich zalety

Jeśli chodzi o przydatne aplikacje (zobacz), szczególną uwagę należy zwrócić na to, co proponuje INEA. Bezpłatne oprogramowanie na telefony komórkowe, które można ściągnąć ze sklepu Google Play lub App Store, daje szereg możliwości osobom, które zdecydują się na zakup pojedynczej usługi lub całej ich paczki u operatora. Aplikacja INEA została opracowana na podstawie wieloletnich doświadczeń z klientami. Dzięki temu spełnia ona oczekiwania każdego użytkownika, bez względu na to, w jakim zakresie i z jaką częstotliwością korzysta on z oferowanych przez operatora usług.

Korzystanie z różnego rodzaju aplikacji jest coraz bardziej popularne. Dzieje się tak dlatego, ze jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Obsługa aplikacji jest bardzo intuicyjna i bezproblemowa.

Aplikacja INEA – dlaczego warto z niej skorzystać?

Aplikacja INEA oferuje m.in. możliwość podglądania oraz pobierania faktur elektronicznych, dokonywania szybkich płatności online, sprawdzania statusu reklamacji, danych billingowych oraz wykazów połączeń. Oprócz tego, jeśli chodzi o przydatne aplikacje, ta oferowana przez INEA wyróżnia się tym, że dokona się z jej pomocą także zamówienia usługi dodatkowej (jak multiroom lub zakup wideo na życzenie) czy też zmieni się dane w umowie, jak adres korespondencji czy numer kontaktowy. To spore uproszczenie, na które warto zdecydować się już dziś!

Do zainstalowania aplikacji wymagany jest smartfon z systemem Android (w wersji minimum 4.4.2) lub też iPad bądź iPhone wyposażone w system iOS.

Informacja od wydawcy

Artykuł sponsorowany

Artykuły oznaczone jako "sponsorowane" zawierają lokowanie produktów lub usług. Materiały graficzne dostarczane są przez reklamodawców. Opublikowane utwory nie mogą być powielane na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie. Kopiowanie treści jest surowo zabronione.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *